Používa službu Blogger.

Kontakt
Volám sa Lucia a zbožňujem piecť. Rada vypekám sladké dobroty, ale v poslednom čase som prepadla čaru pečiva a chlebíkovaniu. Mojim snom je mať svoje miesto, kde by som mohla vypekať a tešiť ľudí mojimi výrobkami.


Blog som si založila v roku 2016, pretože ma pečenie už dlhodobo veľmi bavilo a chcela som si vytvoriť priestor, kde si recepty budem zapisovať a možno aj inšpirovať ostatných a stať sa členom takej nepísanej blogerskej komunity, ktorá spolu všetko zdieľa a pomáha si. Od začiatku blog (aj ja) prešiel veľkými pokrokmi a zmenami, na ktoré som veľmi hrdá. Som pomalý učeň a vo všetkom sa zlepšujem postupne a možno pre niektorých lenivo. Predsa len, s odstupom času sa pozerám na svoje začiatky s úsmevom a vidím na sebe pokroky či už v sfére pečenia, vedomostí ale aj fotografie, ktorú by som chcela zdokonaliť a nájsť si svoj vlastný štýl, ktorý ostatných zaujme. V roku 2019 som blogu kompletne zmenila výzor a dala som si nakresliť logo šikovnej ilustrátorke Dominike (IG: @friesnicecream).
Verím, že sa Vám blog páči a radi sa ku mne vraciate pre radu či recept. Budem rada, ak mi zanecháte komentár a spätnú väzbu, či to, čo robím má zmysel a kráčam správnou cestou.

                                                                                                                   S láskou Lucia


KONTAKT:
E-mail:rybkavkuchyni@gmail.com

Logo: Dominika Farkašová (friesnicecramillustration@gmail.com)

Share
Tweet
Pin
Share